Branky: Orbán3, Petružela L.2, Hort2 , Tomášek, Hanečka

Hoštice  -  Bohdalice 2 : 0

Hoštice  -  Pačlavice 0 : 1 (0:0)

Letonice  -  Hoštice 1 : 0 (0:0)

Sestava: Zapletal  -  Toman, Punčochář, Kocourek, Petružela O.  -  Zmeškal, Petružela V., Haneček, Machálek  -  Orbán, Hort

Komentář: Utkání ovlivnilo zranění dvou našich hráčů(Hort, Zmeškal) a zápas jsme dohrávali o devíti hráčích. Jelikož jsme přijeli jen s 11 dorostenci. Hrálo se vyrovnané utkání s minimem šancí na obouch stranách.

Branky: Autrata 3, Hort 2, Zmeškal 2, Orbán, Haneček, Kocourek

Sestava: Zapletal  -  Kocourek, Kolek, Punčochář, Petružela V.,  -  Orbán, Haneček, Zmeškal, Hort  -  Autrata, Petružela O.

Střídaly: Machálek, Zaremba

Komentář: V prvním poločase naši hráči podcenili soupeře z konce tabulky a jejich výkon neodpovídal jejich možnostem. Až v druhém poločase se hra mírně zlepšila. Opět se potvrdilo, že naše mužstvo umí zahrát lepší zápas se silnějšími mužstvi než s těmi slabšimi. Sami hráči by si měli sáhnout do svědomí pro příšti zápasi.

Hoštice  -  Dědice  6 : 1 (2:1)

Branky: Autrata3, Zmeškal2, Petružela O.1

Sestava: Zapletal  -  Kocourek, Punčochář, Petružela O., Kolek  -  Petružela V., Orbán, Haneček, Zmeškal  -  Autrata, Hort

TJ Pačlavice  -  TJ Hoštice Her. (0 : 6)

Sestava: Zapletal  -  Autrata, Punčochář, Kolek, Petružela O.  -  Petružela L., Kocourek, Zmeškal, Hanečka  -  Hort, Koutníček

Střídali: Zaremba, Machálek

Branky: Hort, Kocourek, Hanečka, Koutníček, Zmeškal, Petružela L.

Komentář: Zápas se od první minuty vyvýjel v náš prospěch, když jsme od první minuty vedli 1:0. Naši výraznou převahu po celý zápas jsme korunovali dalšími 5 goly a jednoznačně vyhrály 6:0.

Hoštice-Heroltice  -  Letonice   (2 : 1)

Sestava:  Zapletal  -  Kocourek, Kolek, Zmeškal, Petružela O.  -  Petružela L., Orbán, Suchánek, Hanečka  -  Hort, Autrata

Střídali:  Zermba, Suchomel, Přikryl, Koutníček

Komentář: Po počátečním tlaku domácích a spoustě nevyužitých golových příležistostí se hosté ujali vedení po penaltovém kopu. Do konce poločasu se podařilo vyrovnat na 1:1 . Po přestávce se domácím podařilo zvýšit tlak a hlavičkou zvýšili výsledek na 2:1 . O branky se zasloužili Hort a Hanečka.