Vítejte na stránkách oddílu kopané Hoštice Heroltice

Kučerov  -  Hoštice"A"  1 : 1 (0:1)

Branka: Kubíček

Hoštice"A"  -  Pačlavice 1 : 1 (0:0)

Branka: Vlček

Hoštice"A"  -  Lysovice  0 : 2 (0:1)

Letonice  -  Hoštice "A"  5 : 0 (2:0)

Hoštice"A"  -  Křížanovice  2 : 1 (2:1)

Branky: Rusňák T.

Kobeřice"A"  -  Hoštice"A"  1 : 1

Branka: Rusňák M.

Hoštice"A"  -  Rousínov"B"  0 : 4 (0:3)

Nesovice  -  Hoštice"A"  2 : 0 (1:0)

Sestava: Suchomel  -  Autrata, Vlček, Račanský. Hlaváček(Lanc)  -  Skřejpek, Rusňák T.(Harásek), Pertžela, Kocourek  -  Kubíček, Rusňák M.(Chomoucký)

Hoštice"A"  -  Pustiměř"A"  1 : 2 (0:1)

Branka: Vlček

Sestava: Suchomel  -  Sedlák(Hlaváček), Vlček, Račanský, Autrata  -  Podaný(Chomoucký), Rusňák M., Petržela, Kocourek  -  Wachtel(Rusňák T.), Kubíček

Vážany  -  Hoštice"A"   1 : 0 (1:0)

Sestava: Suchomel  -  Sedlák, Vlček, Račanský, Autrata(Chmoucký)  -  Rusňák T., Podaný(Kocourek), Petržela, Hlaváček, Rusňák M.  -  Kubíček

Hoštice"A"  -  Brankovice "A"   1 : 3 (1:1)

Branka: Kocourek

Č.K.  -  Rusňák T.

Sestava: Suchomel  -  Sedlák, Rusňák T., Račanský, Skřejpek  -  Kocourek, Rusňák M.(Podaný), Wachtel, Petržela  -  Kubíček, Autrata(Hlaváček)

Hoštice"A"  -  Křenovice

NEHRÁNO  -  ODLOŽENO

Hoštice"A" - Kučerov 1 : 3 (0:0)

Branka: Kubíček

Sestava: Zaremba  -  Sedlák, Rusňák M., Račanský, Chomoucký  -  Podaný, Lanc(Kocourek), Rusňák T.(Petržela)(Autrata), Hlaváček  -  Kubíček, Mrnuštík

Pačlavice - Hoštice"A"  4 : 1(2:0)

Branka: Kubíček

Sestava: Autrata  - Sedlák, Vlček, Račanský, Skřejpek  -  Rusňák T., Rusňák M., Mrnuštík(Podaný), Hlaváček  -  Kubíček, Petržela(Lanc

Komentář:  Hrajeme velmi naivní fotbal, chybí nám finální přihrávka, jsme málo důrazní v osobních soubojích, ale hlavně při zakončení. Dostáváme velmi laciné góly. Dnes nám nepřál sudí.

Trenér Josef Fiala: Bez gólmana a proti rozhodčímu nemůžeme sbírat body.


Lysovice"A"  -  Hoštice"A"  4 : 2 (1:1)

Branky: Mrnuštík, Lanc

Sestava: Jenáček(80.Autrata)  -  Chomoucký(Rusňák T.), Račanský, Vlček, Sedlák  -  Hlaváček, Rusňák M.(Lanc), Podaný, Petržela  -  Kubíček, Mrnuštík

Trenér Josef Fiala: V nešťastně odehraném utkání jsme si prohrát nezasloužili. Inkasovali jsme po hrubkách. 

Hoštice"A"  -  Letonice  2 : 1 (1:1)

Branky: Kubíček, Sedlák

Sestava: Suchomel  -  Riegl(Chomoucký), Račanský, Vlček, Sedlák  -  Rusňák M., Wachtel(Petržela), Podaný(Rusňák T.) Hlaváček  -  Kubíček, Mrnuštík

Komentář: Naši v pozměněné sestavě začali ve velkém stylu. Hned v úvodu zápasu spálil "Kuba" dvě tutovky, ale do třetice se mu krásnou hlavičkou podařilo zavěsit. Dále naši pokračovali kombinační hrou, i když to někdy skřípalo. Hosty do hry dostala "ofsajdová branka". Po přestávce naši svojí bojovností, hlavně v závěru utkání, strhli zaslouženě vítězství na svou stranu, když Uka nekompromisně z velkého čtverce prostřelil vše co mu stálo v cestě.

Trenér Josef Fiala: Dnes byla výhra zasloužená, protože jsme měli více šancí a v samotném závěru větší hlad po třech bodech.

 

Křižanovice  -  Hoštice"A"  2 : 0 (1:0)

Sestava: Suchomel  -  Hlaváček, Račanský, Vlček, Sedlák  -  Chomoucký, Petržela(Kocourek)  -  Rusňák M.(Rusňák T.)(Autrata), Podaný, Kubíček  -  Mrnuštík

Trenér Josef Fiala: Vůbec nám to nejde, Nemůžeme střelit branku. V první půly bylo dost šancí. Musíme zapracovat na koncovkách.

Hoštice"A"  -  Vícemilice  1 : 3 (0 : 1)

Branka: Rusňák T.

Sestava: Suchomel  -  Hlaváček(Podaný), Riegl, Račanský(Lanc), Chomoucký  -  Sedlák, Rusňák M., Skřejpek, Petržela(Autrata)  -  Rusňák T., Kubíček

Komentář: V tomto utkání byli hosté favority, což potvrdili i svým výkonem. Po zásluze si odvážejí plný počet bodů.

Trenét Josef Fiala: Hosté byli rychlejší, důraznější a hlavně měli větší chuť hrát fotbal. To se o některých našich hráčích nedá říct.

Rousínov "B"   -   Hoštice Her. "A"  0 : 0

Sestava: Suchomel  -  Hlaváček, Račanský, Vlček, Chomoucký  -  Riegl, Petržela(Rusňák T.)  -  Sedlák, Podaný(Mrnuštík), Rusňák M.  -  Kubíček

Komentář: Naše mužstvo zahájilo utkání s jasným úkolem ubránit běhavou a tvrdě hrající řadu domácích. To bylo patrné už při rozestavení našich hráčů na hřišti. V první půlce jsme se hledali, protože tento styl jsme ještě nehrály. Po přestávce to bylo o poznání lepší. Šance byli na obouch stranách. Remíza je spravedlivá.

Trenér Josef Fiala: Utkání jsme začali s taktikou neprohrát. První poločas jsme měli problémi s agresivitou soupeře. Po změně stran to bylo už o něčem jiném. Bod z Rousínova beru. 

Hoštice Her."A"   -   Nesovice"A"  0 : 0

Sestava: Suchomel  -  Hlaváček, Račanský, Vlček, Chomoucký  -  Sedlák, Rusňák M., Podaný(Lanc), Petržela(Autrata)  -  Kubíček, Mrnuštík(Rusňák T.)

Komentář: Utkání dvou rozdílných poločasů nakonec skončilo bez branek, díky výkonům brankářům na obou stranách a nemohoucností střelců. První půle vyzněla jasně pro domácí, ale stará bolest"zahazování šancí" má pokračování. Ve druhém poločase měli navrch hosté a vzávěru nás podržel dobře chytající golman.

Trenér Josef Fiala: Už se mi to nechce ani říkat, je to stále stejná písnička. Nevyužité šance v první půlce. Pak nám soupeř zatopí a je nám horko. Nerad jmenovitě chválím, ale dnes nás v závěru podržel Igor.

Pustiměř"A"   -   Hoštice Her."A"  1 : 1 (1:0)

Branky: Smejkal M.  -  Mrnuštík Pepíček

Sestava: Jenáček  -  Hlaváček, Vlček, Račanský, Chomoucký  -   Sedlák, Rusňák M., Podaný, Petržela(Rusňák T.)  -  Kubíček, Wachtel(Mrnuštík)

Lavička: Suchomel, Rusňák T., Mrnuštík, Lanc

Komentář: Na půdě velmi silného soupeře se naši hráči pustili s velkým nasazením a vytvořili si hned v úvodu šance ke vstřelení vedoucí branky. Avšak jak se říká(toto pravidlo plati pro nas na 100%) "nedáš - dostaneš". Proto to byly domácí, kteří šly po trestném kopu do vedení. Po vstřelení branky se dostaly do hry i do šancí. Vstup do druhého poločasu se nám vydařil. V 53. minutě "Pepíček" s chladnou hlavou "zasunul" z nulového úhlu k tyči. Po vyrovnání se přelévala hra z jedné strany na druhou a bylo jen otázkou času, kdo strhne vítězství na svou stranu. Ke třema bodům jsme měly velice(moc velice) blízko, ale tutovku v 88. minutě "zazdil" náš nejlepší střelec uplynulé sezony.

Trenér: Jeli jsme neprohrát, což se nám podařilo. Škoda šancí v úvodu zápasu. To je naše bolest. Pak zbytečně inkasujem a postavíme soupeře na nohy. Tutovku v závěru zápasu nebudu komentovat. Jinak to byl kvalitní zápas s velice dobrou diváckou kulisou.

Hoštice-Heroltice"A"   -   Vážany   1  :  0 (1:0)

Sestava: Jenáček  -  Hlaváček, Vlček, Račanský, Chomoucký  -  Sedlák, Skřejpek(Lanc), Rusňák M., Petržela  -  Mrnuštík(Rusňák T.), Kubíček

Trenér: Jos. Fiala

Branka: Račanský

     ČK:    Chomoucký

Komentář: Hosté nastopili plni sebevědomí po třech zápasech bez ztráty bodu, domácí se jen těžko vypořádávali s výřivým pohybem hostujících útočníků a záložníků, proto ani nemohli zásobovat svou údernou útočnou formaci. Hosté několikrát zamkli domácí před svým pokutovým územím, ale buď vlastní vinou, nebo díky jistému domácímu brankáři nedosáhli tíženého úspěchu. Domácí se poté osmělili k útoku a po jednom trestném kopu zahrávaném Mrnuštíkem , zúročli svůj důraz v šestnáctce stoperem Vlčkem a poté navrátilcem do setavy předstoperem Vandasem Račanským, který vstřelil branku.
Posléze už domácí své poločasové vedení udrželi. Do druhé půle nastoupili Vážanští plní odhodlání minimálně vyrovnat, leč jejich snaha končli před šestnáctkou domácích, kteří vsadili vše na defenzivu. Navíc dvacet minut před koncem se nechal zbytečne po druhé žluté kartě vyloučit domácí bek Chomoucký, avšak hosté jakoby si nevěděli rady se svou přesilovkou a začali se unáhlovat ke zbytečným nákopům, které s jistotou sesbírali buď stoper Vlček či brankář Jenáček, a tak domácí ubránili první výhru.

Trenér: Vážany byly velice silný soupeř, proto bych chtěl kluky pochválit za bojovnost a to hlavně ve druhém poločase, když jsme hrály v deseti. Byl jsem spokojen s naší obranou hrou. Bylo velice znát že se po delší době vrátil do sestavy "Vandas".

Brankovice"A"  -  Hoštice-Her."A"   3 : 0 (1:0)

Sestava: Zaremba  -  Hlaváček(Hort), Vlček, Chomoucký, Skřejpek - Sedlák, Lanc, Petržela, Autrata(Rusňák M.) - Wachtel(Rusňák T.), Kubíček

Trenér: Jos. Fiala

Chyběly: Jenáček - zraňen, Račanský - zraňen, Mrnuštík - ???

Komentář: V prvních 20 minutách měli navrch hosté. Po dvouch slibně vypadajících šancích hráčů Hoštic se hra srovnala. Oba týmy hrály se zajištěnou obranou a spoléhaly na rychlé "brejky". Po půl hodině přišla hrubá chyba v obraně hostí a domácí jásali poprvé. Po přestávce pokračovali hosté v hrubých chybách a domácí tvrdě trestali. Celkový dojem hostů vypadal nemohoucně, což dokazuje zahozená penalta v závěru utkání.

Trenér: Celkově si myslím, že domácí si vítězství zasloužili. Byli důraznější v osobních soubojích a hlavně trestali naše hrubky. Ve vápně jsme byli bezradní. Někteří naši hráči by se měli nad sebou zamyslet a uvědomit si, že hrajeme O.P..  Bez zodpovědného přístupu k tréninkům a hlavně k zápasům spějeme do nižší třídy. 

Hoštice-Heroltice"A"  -  Kobeřice       2 : 2

Branky:  Kubíček, Chomoucký

Sestava:

     Jenáček(Suchomel), Hlaváček, Vlček, Chomoucký, Skřejpek, Petržela, Mrnuštík(Lanc), Sedlák, Autrata(Petružela), Wachtel, Kubíček(Hort)

 

Trenér:  Fiala Josef - Nerad to říkám, ale pro tentokrát jsem spokojen s remízou.

Chyběly:  Račanský, Rusňák M., Rusňák T.

 

Sobota  11.8.2007 15:00 v Křenovicích

Křenovice - Hoštice    2 : 2  (1:1)

Branky :   15.Baják, 75.Kolesnáč                         5.Wachtel, 89.Lanc

Sestava Hoštic: 

       Jenáček    -   Hlaváček, Vlček, Chomoucký, Autrata    -    Petržela (Petružela), Rusňák T. (Lanc), Rusňák M., Sedlák     -     Mrnuštík (Hort), Wachtel

Chyběli:  Račanský P. - zraněn (delší dobu),   Kubíček  T.  -  zraněn,   Skřejpek P.    -    omluven (1. liga nohejbal)          

Trenér:  Josef Fiala

 

Komentář:  Utkání začalo svižně šance se střídaly na obouch stranách. Šťastnější hosté v 5. minutě po ukázkovém zpracování míče a následujícím pasu od Tomáše Rusňáka nekopromisně zavěsil Wachtel. Po té hosté polevili a v 15. minutě domácí Bajákem vyrovnali. Poločas se dohrál s velkou bojovností na obouch stranách. Po přestávce byla hra vyrovnaná až do 65. minuty. Od té doby byly hosté aktivnější a měly míč častěji na svých kopačkách. Jenže přišla 75. minuta a řetězová reakce hrubých chyb hráčů Hoštic vyústila ve vedoucí branku domácích kterou dal Kolesnáč. Po inkasované druhé brance hosté přidaly na důrazu a bojovnosti, výsledkem bylo zasložené vyrovnání Lancem.

Ohlasy:  trenér J.Fiala:    Kdybych měl být upřímný počítal jsem s nějakým bodovým ziskem. Vím že nám chyběl Vandas a Kuba, ale domácí měly v trestu dva základní pilíře(Rozkopal,Maděra). Zvláště Rozkopal je motorem Křenovické ofenzívi. Proto jsem si byl jist že budou velmi oslabeni, ale nějakým zázrakem jsou omylostněni!   Nevím?      Jinak bych pochválil kluky za bojovnost a nasazení. Hlavně jsem spokojen, že po zbytečně inkasované druhé brance zamakaly a šli za vyrovnáním až do poslední minuty. Chtěl bych pochválit naše mladíky, kteří byly platnými členy týmu.

 

16.08.2007 17:36:32
deathor
...Admin by dremora...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one