Vítejte na stránkách oddílu kopané Hoštice Heroltice

přípravka 2007 - 2008:

Do právě uplynulé sezony jsme se pro velký počet žáčků rozhodli založit družstvo přípravky. Naše družstvo si po celou sezonu vedlo dobře bohužel se střídavými výsledky, tyto výkyvy však přičítám nezkušenosti. Jsem velmi spokojen s docházkou na treninky, myslím že když to tak půjde dál, v následujícím ročníku máme na víc než na 4.místo, kterého jsme docílili letos, chci poděkovat rodičům za podporu kterou svým ratolestem věnují.

Přípravku reprezentují: Štolfa Adam, Novák Matěj, Rychlý Filip, Rychlý Adam, Dzurňák Nicolas, Kummer Lukáš, Hudec Zdeněk, Kohák Michal, Bilíčková Petra, Medek Martin, Kreutzer Patrik, Zimmermann Denis, Mika Petr, Kocourek Adam, Mrnuštík Jiří, Klvač Filip,Kubíček Vojtěch, Urbánek Ondřej, Cvek Miroslav, Bartáková Kristina, Hlaváč Marian

trenéři: Kocourek Vratisla, Urbánek Luděk, Štolfa Jan

Dražovice  -  Hoštice  2 : 3 (2:2)

Branky: Hudec2, Kohák(Komár)

Hoštice  -  Pustiměř  2 : 2 (1:1)

Branky: Rychlí, Kohák

Hoštice  -  Ivanovice  1 : 8

Branka: Hudec

Slavíkvice  -  Hoštice 6 : 2

Mužstvo přípravky začalo tento víkend jarní část svého premierového ročníku v mistrovské soutěži. Jarní příprava nesplnila očekávání trenérů, kvůli vysoké marodce kluků a velkým výkyvům počasí. Ze stejného důvodu jsme se nezúčastnily plánovaného halového turnaje v Pustiměři. Jinak byla účast na trénincích skoro 100%. Do mužstva přibyl nový brankář Matěj Novák z rybníčka.

                  Letonice  -  Hoštice 5 : 5 

Branky: Kohák2, Hudec2, Rychlí FIlip

Komentář: V zápase jsme byly herně lepší, hlavně v první půly, kterou jsme díky špatné koncovce prohráli 3:1. Ve druhé vyrovnanější půly se koncovka zlepšila a výsledkem bylo vyrovnání v poslední minutě. Nejlepším naším hráčem v tomto utkání byl určitě Michal Kohák.            

                  Bohdalice - Hoštice 6 : 2 (2 : 2)
Branky:
Bilíčková, Kohák
Sestava: Štolfa, Míka, Rychlý F., Rychlý A., Medek, Kohák, Hudec, Bilíčková, Klvač F., Kreutzer, Urbánek, Cvek, Ziemmermann, Dzurňák N.

Komentář: Naše mužstvo nepotvrdilo dobré výkony z posledních dvou utkání: Vprvním poločase byla hra vyrovnaná, ale ve druhé půli domácí dvěma rychlými góly rozhodli.Bylo to poslední utkání podzimní části.Náš team v prní části premiérové sezony nezklamalo. Získalo devět bodů, doplatili jen na nevyrovnanost výkonů, pořád tedy mají co zlepšovat.

Hoštice  -  Dražovice 5 - 3(2-1)

Branky: Hudec 3, Rychlý A., Rychlý F.

Komentář: Nebyl dodán

Ivanovice  -  Hoštice 1 - 3(1-1)

Branky: Bilíčková 2, Medek

Komentář: Nebyl dodán

Pustiměř  -  Hoštice 9 - 3(3-0)

Branky: Bilíčková 2, Rychlý

Komentář: Nebyl dodán

Hoštice  -  Habrovany 3 - 1( 1-0)

Branky: Kummer 2, Kreutzer 

Sestava: Štolfa  -  Míka, Rychlý F., Rychlý A., Kummer, Kreutzer, Urbánek, Hudec, Dzurňák, Medek

Komentář: Souboj dvou nováčků po zásluze vyhráli domácí. A po zásluze si připsali první tři body v této soutěži. Po celé utkání naši hráči předváděli  lepší fotbal a konečně se prosadili i střelecky. 

Hoštice - Slavíkovice 0 - 1 ( 0 - 1 )

Sestava: Štolfa - Zimmermann, Kreutzer - Dzurňák N., Kummer, Klvač F. - Mrnuštík Z., Medek
Střídali: Mika, Kubíček, Cvek,

Průběh zápasu: Další smolné utkání, bohužel jsme nedokázali proměnit gólové šance a tak z ojedinělé šance po trestném kopu hosté trestali, v druhé půli už jsme si bohužel tolik gólových příležitostí nevypracovali a tak hosté vedení udrželi.

Názor trenéra Kocourka: Moc mě mrzí výsledek, hra už byla uspokojivá, leč nedokázali jsme vstřelit branku a to rozhodlo.

Hoštice  -  Letonice   2 : 4(0:1)

Branky: Hudec, Kohák

Sestava: Štolfa  -  Kreutzer, Ziemmermann, Klvač, Kohák, Medek, Hudec, Dzurňák

Komentář: V historicky prvním utkání Hoštické přípravky, byli naši celé utkání herně lepší. Hosté díky jednomu výbornému hráči v mužstvu, který střelil všechny 4 branky zvítězili.

Bilíčková, Kohák
Seastava: Štolfa, Míka, Rychlý F., Rychlý A., Medek, Kohák, Hudec, Bilíčková, Klvač F., Kreutzer, Urbánek, Cvek, Ziemmermann, Dzurňák N.

Komentář: Naše mužstvo nepotvrdilo dobré výkony z posledních dvou utkání: Vprvním poločase byla hra vyrovnaná, ale ve druhé půli domácí dvěma rychlými góly rozhodli.Bylo to poslední utkání podzimní části.Náš team v prní části premiérové sezony nezklamalo. Získalo devět bodů, doplatili jen na nevyrovnanost výkonů, pořád tedy mají co zlepšovat.

 

 

16.08.2007 17:35:33
deathor
...Admin by dremora...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one